O nas

Opieka dla Ciebie w naszej Przychodni


Witamy na naszej stronie internetowej.

 

Nasza Misja

„Chcemy być zespołem ludzi zawsze gotowych służyć fachową opieką Tobie i Twoim bliskim. Bezpiecznie i w dobrej atmosferze dążymy do osiągnięcia najważniejszego celu, jakim jest Twoje zdrowie.

Chcemy być dumni z przynależności do zespołu, który tworzy dla Ciebie najwyższą jakość usług medycznych.”

Jesteśmy nową placówką medyczną na terenie powiatu wołowskiego, której założeniem jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie.

„Nadrzędnym celem firmy jest świadczenie usług medycznych całym rodzinom. Tworząc klimat współdziałania z pacjentami i rodzinną atmosferę placówka realizuje założenie by być bliżej pacjenta.  Mieszkańcy Powiatu Wołowskiego korzystają z porad medycznych pediatrów i lekarzy rodzinnych Przychodni, oraz gabinetu zabiegowego prowadzonego przez wykwalifikowany zespół pielęgniarski.

Medycyna Rodzinna jest podstawą systemów medycznych na świecie. Działania profilaktyczne, opieka nad pacjentem przewlekle chorym, pomoc w okresie zwiększonej zachorowalności to główne cele tej dziedziny. Profesjonalna diagnoza lekarza podstawowej opieki zdrowotnej kieruje pacjenta do specjalisty.

Zaangażowanie lekarzy i pielęgniarek, oraz aktywność Przychodni Rodzinnej są bardzo dobrze przyjmowane na lokalnym rynku. Stało się to mobilizacją do rozwoju kadrowego Przychodni. Pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje dążąc do świadczenia usług na coraz wyższym poziomie.

Od 1 stycznia 2020 roku rozpoczęliśmy elektroniczne prowadzenie pełnej dokumentacji medycznej i zupełnie odeszliśmy od ręcznego wypisywania dokumentów dzięki czemu lekarz może więcej czasu poświęcić pacjentowi. Historia zdrowia i choroby pacjenta jest jasna i przejrzysta i w wielu przypadkach udostępniania pacjentowi na bieżąco.

24 listopada 2018 roku wdrożyliśmy Politykę Bezpieczeństwa Danych Osobowych, aby pacjenci mogli być spokojni o swoje dane osobowe i medyczne.

Nasza oferta będzie poszerzana i rozwijana zarówno o działalność bezpłatną jak i płatną. Aby być na bieżąco z naszą ofertą.Serdecznie zapraszamy, Zarząd Gemini-Med Sp. z o.o.

  Opieka POZ

  Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.
  Rejestracja osobista lub telefoniczna pod nr 
  tel. 71 389 79 90.

  Ginekologia i Położnictwo

  Szanowne Pacjentki,

  Zapraszamy do Poradni K, która działa od poniedziałku do piątku.

  Rejestracja osobista lub telefonicznej pod nr tel. 71 389 15 71. 


  Pracownia RTG

  Szanowni Pacjenci,

  Godziny przyjęć Pracowni Rentgenodiagnostyki

  Wtorek: 10:00 - 14:00

  Czwartek: 12:00 - 18:00

  Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby ze skierowaniem lekarskim.

  Diagnostyka laboratoryjna

  Wykonujemy pełen zakres badań laboratoryjnych.

  Materiał do badań pobieramy obecnie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 10.00.

  Wykonujemy tak że badania komercyjne.

  Certyfikat jakości ISO 9001:2015


Umów wizytę przez internet
Skorzystaj z elektronicznego kalendarza.
©2014-2024 lek-med.pl - strony dla lekarzy | Polityka cookies | Polityka prywatności
Przychodnia Geminimed Wołów
Trzebnicka 20/4, 56-100 Wołów